Home

Põhjus Ooper Sümpaatne tallinna kalev korvpall sisustus Esialgne nimi Jäta vahele

Tallinna Kalev läbis EYBL-i etapi täiseduga ja pääses finaalturniirile,  nelja parema hulka jõudis ka Keila – Korvpall24.ee
Tallinna Kalev läbis EYBL-i etapi täiseduga ja pääses finaalturniirile, nelja parema hulka jõudis ka Keila – Korvpall24.ee

Kalev/Cramo sai Lätis kaotuse, Tallinna Kalev lõpetas ülipika võidupõua -  Delfi Sport
Kalev/Cramo sai Lätis kaotuse, Tallinna Kalev lõpetas ülipika võidupõua - Delfi Sport

92 päeva ootamist sai läbi: Tallinna Kalev/TLÜ teenis hooaja neljanda võidu  – Korvpall24.ee
92 päeva ootamist sai läbi: Tallinna Kalev/TLÜ teenis hooaja neljanda võidu – Korvpall24.ee

KA Tallinna Kalev/TLÜ sai Akenpärgi ja Lutsu juhtimisel kodusel turniiril  teise koha – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev/TLÜ sai Akenpärgi ja Lutsu juhtimisel kodusel turniiril teise koha – Korvpall24.ee

News - Tallinna Kalev võõrustab laupäeval Eesti klubide duellis Valga-Valkat

Tallinn, EESTI 16MAY19 Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev TLUe  Basketball tl Foto Tairo Lutter POST
Tallinn, EESTI 16MAY19 Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev TLUe Basketball tl Foto Tairo Lutter POST

Tallinna Kalev vandus tasavägises kohtumises alla Soome hõbedameeskonnale |  Korvpall | ERR
Tallinna Kalev vandus tasavägises kohtumises alla Soome hõbedameeskonnale | Korvpall | ERR

1991 Tallinna Kalev Leningradi Spartak II poolaeg - YouTube

Tallinna Kalev loputas Valmierat, Tarvas sai erakordselt valusa kaotuse

Suurest kaotusseisust välja tulnud Kalev kaotas siiski Tartule | Korvpall |  ERR
Suurest kaotusseisust välja tulnud Kalev kaotas siiski Tartule | Korvpall | ERR

Tallinna Kalev/TLÜ – Korvpall24.ee

Autsaider Tallinna Kalev teeb läbi suured muutused - Delfi Sport

Tallinna Kalev sai Lätis hirmsa paki - Delfi Sport

Tallinna Kalev ühines Audentesega, järgmise hooaja eesmärgiks on sekkuda  medaliheitlusse - Delfi Sport
Tallinna Kalev ühines Audentesega, järgmise hooaja eesmärgiks on sekkuda medaliheitlusse - Delfi Sport

FOTOD: Tallinna Kalev pidas vastu ja kukutas TTÜ! - Delfi Sport

Tallinna Kalev lisas koosseisu Eesti U-20 koondise keskmängija | Korvpall |  ERR
Tallinna Kalev lisas koosseisu Eesti U-20 koondise keskmängija | Korvpall | ERR

Uudised - Tallinna Kalev krooniti täna 29 aastat tagasi NSV Liidu viimaseks  meistriks
Uudised - Tallinna Kalev krooniti täna 29 aastat tagasi NSV Liidu viimaseks meistriks

Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning  alistas Tartu Ülikooli
Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning alistas Tartu Ülikooli

Tallinna Kalev vs Leningradi Spartak. 1991 II finaalmäng | Jupiter | ERR

27 02 2019 Tallinn Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev Basketball Kalev  Cramo vs Tallinn Kalev FOT
27 02 2019 Tallinn Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev Basketball Kalev Cramo vs Tallinn Kalev FOT

Tallinna Kalev/TLÜ alistas teistkordselt Rapla, ameeriklaselt 42 punkti |  Korvpall | ERR
Tallinna Kalev/TLÜ alistas teistkordselt Rapla, ameeriklaselt 42 punkti | Korvpall | ERR

Kadunud poeg» George Jackson: «Eestimaad ei unusta ma kunagi!»

Hooajaks valmistuvad pealinna klubid testivad Tallinna karikal vormi |  Korvpall | ERR
Hooajaks valmistuvad pealinna klubid testivad Tallinna karikal vormi | Korvpall | ERR